Bize ulaşın
Nidakule Küçükyalı A4 Çınar Mah.
Rıfkı Tongsir Cad. No: 115, D 10-11,
34841 Maltepe /İstanbul - Türkiye
İletişim
[email protected]
+90 216 504 08 82 (UVA)
Geri dön

Milli Saraylar Resim Müzesi

Milli Saraylar Resim Müzesi, Türkiye’nin en değerli ve eşsiz sanat eserlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu muhteşem koleksiyon, ziyaretçilere Türk ve dünya sanatının seçkin örneklerini sunarak büyülü bir deneyim yaşatır. UVA ailesi olarak biz de bu deneyime katkıda bulunmak amacıyla, sanatsal değerleri ön plana çıkaran özel aydınlatma çözümleri geliştirdik.

Milli Saraylar Resim Müzesi’ndeki çalışmalarımız, özellikle eşsiz eserlerin vurgulanarak, sanatsal güzelliklerinin tam olarak ortaya çıkarılması üzerine yoğunlaştı. Bu amaçla, özel olarak tasarlanmış framing projektörler kullandık. Bu projektörler, eserlerin üzerine odaklanan, hassas ve net ışık hüzmesi ile, tabloların detaylarını ve renklerini canlı bir şekilde ortaya çıkarır.

Müze ziyaretçilerinin gözlerine hitap eden bu aydınlatma çözümü, sanat eserlerinin her birinin özel ve eşsiz olduğunu hissettirir. Bu sayede, ziyaretçiler müzenin atmosferine daha da derinlemesine dalar ve eserlerin önünden geçerken, yaşadıkları deneyimi unutulmaz kılar.

UVA olarak, Milli Saraylar Resim Müzesi’ndeki bu çalışmalarımızla, aydınlatma sektöründeki tecrübemizi ve sanata olan saygımızı bir araya getirdik. Böylece, müze ziyaretçilerine daha zengin ve unutulmaz bir deneyim sunmayı başardık. Geliştirdiğimiz aydınlatma çözümleri ile sanatsal değerleri daha da ön plana çıkaran ve eserlerin ihtişamını gözler önüne seren UVA, bu projede de başarılı bir iş ortaya koymaktan gurur duyar.

UVA Team
UVA Team